HAKKIMIZDA

Yeni Bir Hayata…

Çakırbey Yapı İnşaat Emlak Gıda Otomotiv Taşımacılık & Orman Ürünleri San. Ltd. Şti. şirket adımızla “Size Layık Yaşam” sloganıyla 2018 yılından itibaren yenilenen markamızla birlikte Giresun’da hizmetinize başladık!

Çakırbey Yapı & İnşaat olarak kaliteli ve sağlam yapılar inşa etmek için Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çalışıyor ve size verdiğimiz yapı ve inşaat hizmetinin kalitesini çağımıza uygun, kendini yenileyen, dünya standartlarında ileri seviyede yer almasını amaçlıyoruz.

Giresun bölgelerinde Yapı ve İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atmış ve atmayı amaçlayan şirketimiz bölge halkına 1984 yılından itibaren inşaat ve yapı alanındaki tecrübemizle birlikte güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermektedir. Kurucumuz Sayın Ahmet Çakır‘ın önderliğinde Çakırbey markamızın hizmet kalitesi anlayışıyla hem bölgede, hem de sektörde kendinden söz ettirmeyi başaracak, kendine misyon olarak edindiği müşteri memnuniyeti ve şeffaf ticari anlayışı ile inşaat projeleri ve onarım hizmetleri hayata geçirecektir.

Aynı zamanda Çakırbey markamız Yapı Onarımı, İnşaat Projeleri, Emlak Danışmanlığı, Gıda, Otomotiv Kiralama ve Satışı, Taşımacılık, Orman Ürünleri Satışları gibi hizmetlerimizle de sizlerle birlikte olmayı sürdürecek ve geniş kitlelere hitap edecektir.

Çakırbey Yapı olarak sizlere bunu duyurmaktan onur duyar, her geçen gün gelişen ve artan tecrübeli alt yapımızla sizlere hizmet etmeye devam edeceğimizi bildiririz. Sİze Layık Bir Yaşam İçin Çakırbey Yapı İnşaat Yanınızda!

WhatsApp chat